درباره ما

گروه لنگرجوجه در سال سال ۱۳۸۷ در راستای سیاست‌های تولیدی و اقتصادی دولت در عرصه تولید و پرورش طیور ارگانیک و حمایت از مشاغل خانگی و توسعه‌ی صنعت کشاورزی استان گیلان با همکاری جهاد کشاورزی شروع به کار کرد و اقدام به پخش انواع جوجه‌های یک‌روزه و نیمچه، مرغ بومی، بوقلمون صنعتی، اردک، غاز، بلدرچین و شترمرغ به‌همراه دان پارس مخصوص آن‌ها کرد.

پس از این دوره، گروه لنگرجوجه زمینه‌ی فعالیت‌های خود را توسعه داده و به‌فروش و توزیع تجهیزات مرغداری، دامداری و گلخانه‌ای پرداخت. لنگرجوجه در چرخه‌ی پرورش همراه صاحبان کسب‌وکارهای خانگی و صنعتی بوده و از ابتدایی‌ترین مراحل کار تا زمان رسیدن به مرحله‌ی فروش، همراه آنان است.

از ابتدای سال ۱۳۹۳ گروه لنگرجوجه به دنیای کسب‌وکارهای آنلاین ورود می‌کند و در ابتدا به‌صورت محدود به برخط نمودن تمامی خدمات و محصولات گروه اقدام کرد. در دوره‌ی جدید، وب‌سایت لنگرجوجه با امکانات بیشتر آماده‌ی خدمت‌رسانی به تمامی تولیدکنندگان خانگی و صنعتی در سراسر ایران است.

از برنامه‌های آتی گروه لنگرجوجه ایجاد مجتمع تولیدی پرورشِ انواع طیور خواهد بود که با ایجاد فرآیند تولید انبوه، مشاغل بیشتری در را در سطح کشور تحت چتر حمایتی خود قرار دهد. در گام بعدی اتصال تولیدکنندگان داخلی به بازار منطقه و بازار جهانی از اهداف بلندمدت گروه لنگرجوجه است.

همکاری پرورش‌دهندگان با لنگرجوجه

اگر پرورش‌دهنده‌ی دام و طیور هستید و می‌خواهید از بستر فروش لنگرجوجه برای فروش محصولات (خانگی و صنعتی) خود استفاده کنید، با استفاده از راه‌های تماس با بخش همکاری در صفحه‌ی تماس با ما با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید و پس از بررسی‌های تخصصی لازم و عقد قرارداد، به بازار بزرگ‌تری در سراسر ایران و منطقه بهره‌مند شوید.

همکاری صنایع با لنگرجوجه

اگر از تولیدکنندگان تجهیزات مرغداری، دامداری یا گلخانه‌ای هستید و قصد همکاری با گروه لنگرجوجه را دارید، می‌توانید از طریق اطلاعات موجود در صفحه‌ی تماس با ما با بخش همکاری وب‌سایت لنگرجوجه تماس بگیرید و پس از ارزیابی تیم فنی لنگرجوجه و ثبت قرارداد همکاری، محصولات و خدمات خود را تحت نام لنگرجوجه به‌فروش برسانید.